Hátralevõ idõ


múlva

 logo2

 

ÁSZ TWICE 2020 - CHALLENGE tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (94, elfogadva 93)

Név  Becenév  Kor Iskola 

Elfogadott jelentkezések (93/93)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Zsila Zsuzsanna Zsuzsi 15 Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Bán Zsófia Zsofio 19 Pont még nincs
Nem nyilvános Virág 17
Sándor Valéria Vali 16 Budapest Szlovák iskola
Nem nyilvános Tündi♡ 17 Ekkor pont munkanélküli
Fehér Tünde Tündi 16 Györ Szabadhegyi Ált. Isk. és Gimnázium
Ábrahám János Tamás Tomi/Tom/"Az"/movie villain 17 Budapest, BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium
Köntös Kristóf Tofi 20
Nem nyilvános terez dorka/ dodó 17 Budapest, csik ferenc altalanos iskola es gimn.
Nem nyilvános Tahi 18 Óbudai Gimnázium
Petrók Szonja Szonjuska 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium Cegléd
Sipőcz Júlia Sipi 17 Árpád
Molnár Sára Sári 14 Zöldliget Magyar Angol Kéttanítási nyelvű Babtista Általános Iskola és Gimnázium - Velence
Pál Salamon Sala 13 Budapest Diákszempont Általános Iskola
Murányi Panka Punka 18 Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Csernai Janó Piciember 17 Budapest, Lauder Javne
Petró Anna Petró/Panni/Törpilla/Pipi/Puli/Pulyka/Viki/Andrea/ "Hé te"/ Tudod,azajónő 17 Bethlen Gábor Gimnázium Bp
Németh Panka Panka 13 Vadrózsa Waldorf Győrsövényház
Pál Kata Pál Kata 15 Törökbálint Bálint Márton gimnázium
Pap Anna Nusi 20 Budapesti Gazdasági Egyetem
Kapás Noémi Nono <3 15 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Badics Natasa Nati, Nasa, Natkó 18 Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium
Takács Emese Mimi 16 Óbudai Árpád Gimi
Nem nyilvános Mila 18 Árpád Elitképző és Szabadidőközpont
Kovács Lujza Lulu 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Zoltai Barna LOKVST dubz 17 Szentendre Móricz Zsigmond gimnázium
Kardos Lili Lili 23
Nagy Lídia Flóra Lidi 16 Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
Nem nyilvános Levi 14 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Bogdán Anna Barbara Kreatív becenév, mert anyám azt mondta legyen kreatív 16
Lovas Judit Juci 17 Budapest, Városmajori Gimnázium
Nem nyilvános Josef stalin 21
Gungl Gréta Jozefa Gréti 18 Magyarhertelend, Brázay Kálmán Gimnázium
Nem nyilvános Gabro 16 Szixi Komáron
Szili Flávia Míra Fly 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Varga Flóra Floo 22
Kis Felícia Feli 18 DGYG
Sántha Fanni Fanni 23
Köves Ágoston eh 20 zavaros
Komeiner Dorottya Dorka 18 ELTE
Radványi Dorottya Dorka 16 Budapest Xántus János Gimnázium
Sallai Dóra Patrícia Dóri 15 Budapest, Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Juhász Dóra Dóri 24
Mérész Dorina Dodo 15 Budapest Szlovák suli
Csepeli Bálint László Csepi 18 Budapesti Egyetemi Kaotikus Fegyház és Szanatórium
Kovács Laura Cinus 16 Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium, Budapest, Thallóczy u. 1
Szabó Brigitta Bringa 22
Hergyó Botond Marcell Boti 17 Budapest, 2. kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
Veprik Borka Bori 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Bor Márton Bor 16 Budapest, Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Sas Bíborka Bibi,Bobafet 12 Budapest IV.kerület Lőrinc.u. Pécsi Sebestyén Általános Iskola
Szuromi Benedek Benedek 18 Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
Szilágyi Barnabás Antal Barni 19 Budapest Óbudai Waldorf Gimnázium
Gerő Ádám Ádibádi 23
Korompai Adél Ada 15 Bessenyei György Gimnázium
Kőhalmi Noémi 17 Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Veszelovszki Minka 16 Eötvös József Gimnázium, Tata
Kovács Enikő Nóra 17
Köves Boldizsár 18 Pázmány
Köves Domonkos 17 Városmajor
Berkesi Timi 16 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Gábor Dorka 16 Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium Budapest
Baranyi Balázs 17 Németh László Gimnázium, Általános Iskola. Hódmezővásárhely 6800
Fehér Andris 16 Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Horváth Virág Ágnes 16
Merth Borka 17
Pálhegyi Júlia 17 Budapest, Madách Imre Gimnázium
Kirchhof Lilla 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Joó Hajni 23 Mesharray Digital Media School
Bakai Richárd 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Wittmann Imola Lilla 18
Madarász Peti 18 Újpesti Göllner Mária Regionáli Waldorf Gimnázium
Radványi Róbert Szabolcs 17 Budapest Óbudai Árpád Gimnázium
Micsik Péter Mihály 18 Solymár, Fészek Waldorf iskola
Sipos Boglárka 15 Budapest, VII. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium
Barna Márton Gyula 17 Szentes, Horváth Mihály Gimnázium
Dobos Petra 16 Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Varga Anna Zsófia 18 -
Melocco Lili 18 Árpád Gimnázium
Csiszár Anna 19 Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Prim Liza 15 Budapest, Szinyei Merse Pál Gimnázium
Fábián Dorina 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Radnai Réka 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Hergyó Blanka 20 Oxfrod Brookes University
Fenyvesi Zita 15 Budapest, Árpád Gimnázium
Lampel Luca 16 Óbudai Waldorf Iskola
Ember Mónika 16 Selye János Gimnázium Komárom
Vass Viola 17 Budapest Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Vass Júlia 15 Budapest Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Póth Flóra 17 Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Börtön
Bellus Kata 19 Elte pszicho
Rácz Balázs 19
Óvári Dominik 19 Veresegyház, Veresegyházi Katolikus Gimnázium

Várólistán lévők (1/20)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Csabay Júlia A második nevem a Csenge, ha túl sok Júlia van már :) 16 Ecolea Internationale Schule, Schwerin (Németország)