logo2

 

ÁSZ TWICE 2020 - CHALLENGE tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (88, elfogadva 63)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Juhász Dóra Dóri 24
Sántha Fanni Fanni 23
Nem nyilvános Josef stalin 21
Gerő Ádám Ádibádi 23
Szabó Brigitta Bringa 22
Zsila Zsuzsanna Zsuzsi 15 Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Póth Flóra 17 Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium és Börtön
Sándor Valéria Vali 16 Budapest Szlovák iskola
Hergyó Botond Marcell Boti 17 Budapest, 2. kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
Fenyvesi Zita 15 Budapest, Árpád Gimnázium
Bakai Richárd 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Kapás Noémi Nono <3 15 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Szuromi Benedek Benedek 18 Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
Fehér Andris 16 Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Murányi Panka Punka 18 Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Kovács Anna Zsófi 16 Hódmezővásárhely Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szatmáry Kollégium
Nagy Lídia Flóra Lidi 16 Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
Gungl Gréta Jozefa Gréti 18 Magyarhertelend, Brázay Kálmán Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola
Joó Hajni 23 Mesharray Digital Media School
Baranyi Balázs 17 Németh László Gimnázium, Általános Iskola. Hódmezővásárhely 6800
Fábián Dorina 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Radnai Réka 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Veprik Borka Bori 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Hergyó Blanka 20 Oxfrod Brookes University
Madarász Peti 18 Újpesti Göllner Mária Regionáli Waldorf Gimnázium

Elfogadott jelentkezések (63/100)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Csepeli Bálint László Csepi 18 Budapesti Egyetemi Kaotikus Fegyház és Szanatórium
Vass Viola 17 Budapest Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Badics Natasa Nati, Nasa, Natkó 18 Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium
Vass Júlia 15 Budapest Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Nem nyilvános Mila 18 Árpád Elitképző és Szabadidőközpont
Nem nyilvános Tahi 18 Óbudai Gimnázium
Melocco Lili 18 Árpád Gimnázium
Radványi Dorottya Dorka 16 Budapest Xántus János Gimnázium
Merth Borka 17
Wittmann Imola Lilla 18
Pálhegyi Júlia 17 Budapest, Madách Imre Gimnázium
Radványi Róbert Szabolcs 17 Budapest Óbudai Árpád Gimnázium
Csiszár Anna 19 Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Pap Anna Nusi 20 Budapesti Gazdasági Egyetem
Micsik Péter Mihály 18 Solymár, Fészek Waldorf iskola
Kőhalmi Noémi 17 Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Horváth Virág Ágnes 16
Lovas Judit Juci 17 Budapest, Városmajori Gimnázium
Mészáros András 21 Budapest, ELTE BTK
Lampel Luca 16 Óbudai Waldorf Iskola
Nem nyilvános Kreatív becenév, mert anyám azt mondta legyen kreatív 16
Kardos Lili Lili 23
Köntös Kristóf Tofi 20
Komeiner Dorottya Dorka 18 ELTE
Sallai Dóra Patrícia Dóri 15 Budapest, Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Vörös Krisztián Balázs Krisz 21 Budapest, Eötvös Loránd Tudomány Egyetem PPK
Prim Liza 15 Budapest, Szinyei Merse Pál Gimnázium
Sipos Boglárka 15 Budapest, VII. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium
Kirchhof Lilla 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Koltai sára 16
Nem nyilvános Tündi♡ 17 Ekkor pont munkanélküli
Nem nyilvános Gabro 16 Szixi Komáron
Bán Zsófia Zsofio 19 Pont még nincs
Sáringer Anna 16 IES Luis de Camoens, Ceuta (Spanyolország)
Gungl Gréta Jozefa Gréti 18 Magyarhertelend, Brázay Kálmán Gimnázium
Szilágyi Barnabás Antal Barni 19 Budapest Óbudai Waldorf Gimnázium
Fehér Tünde Tündi 16 Györ Szabadhegyi Ált. Isk. és Gimnázium
Csorba Lili Anna Csili 17 Castledermot, Colaiste Lorcain/Ann Arbour, Clonlara School
Csombordi Zsombor 18
Sipőcz Júlia Sipi 17 Árpád
Veszelovszki Minka 16 Eötvös József Gimnázium, Tata
Ábrahám János Tamás Tomi/Tom/"Az"/movie villain 17 Budapest, BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium
Nem nyilvános Virág 17
Kovács Enikő Nóra 17
Varga Flóra Floo 22
Barna Márton Gyula 17 Szentes, Horváth Mihály Gimnázium
Nem nyilvános terez dorka/ dodó 17 Budapest, csik ferenc altalanos iskola es gimn.
Pál Kata Pál Kata 15 Törökbálint Bálint Márton gimnázium
Pál Salamon Sala 13 Budapest Diákszempont Általános Iskola
Kis Felícia Feli 18 DGYG
Zoltai Barna LOKVST dubz 17 Szentendre Móricz Zsigmond gimnázium
Sas Bíborka Bibi,Bobafet 12 Budapest IV.kerület Lőrinc.u. Pécsi Sebestyén Általános Iskola
Mérész Dorina Dodo 15 Budapest Szlovák suli
Petrók Szonja Szonjuska 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium Cegléd
Dobos Petra 16 Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Petró Anna Petró/Panni/Törpilla/Pipi/Puli/Pulyka/Viki/Andrea/ "Hé te"/ Tudod,azajónő 17 Bethlen Gábor Gimnázium Bp
Köves Ágoston eh 20 zavaros
Köves Boldizsár 18 Pázmány
Köves Domonkos 17 Városmajor
Kovács Laura Cinus 16 Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium, Budapest, Thallóczy u. 1
Kovács Lujza Lulu 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Berkesi Timi 16 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Gábor Dorka 16 Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium Budapest

Várólistán lévők (0/20)

Név  Becenév  Kor Iskola