Támogatónk:

mora logo s

 logo2

 

ÁSZ TÁBOR 2019 - ÁSZ RELOADED tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (109, elfogadva 97)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Sántha Fanni Fanni 22 náááting
Kotroczó Gyula Gyula 19 Budapest Óbudai Waldorf Gimnázium
Csernai János Janó 16 Budapest, Lauder Javne
Kéri Luca 14 Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskoa
Beni Beni bazmeg 17 ÁRPÁD ELIT
Csibe Csib 19 SRC
Bakró-Nagy Olga Lilla 16 Budapest, AKG
Kamuthy Maja 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Hajdu Veronka 19 csakadózsa
Nem nyilvános Mit nézel?!? 20 Szinyei Merse Pál Felnőtt oktatási fábulus tanszék
Regőci Bíborka 16 Székesfehérvár Bugát Pál szakgimnázium
Stern Hanna nuska 14 Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Elfogadott jelentkezések (97/130)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Szabó Brigitta 21
Sallai Dóra 14 Budapest, Bakáts Téri Ált. Isk.
Gábor Dorka 15 Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium, Budapest
Kapás Noémi 13 Óbudai Árpád Gimnázium
Rajta Borbála 17 Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Feller Zóra 18 Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium
Fenyvesi Zita 14 Óbudai Árpád Gimnázium
Richter Ildikó Judit 20
Veszelovszki Minka 15 Eötvös József Gimnázium, Tata
Gerő Ádám 22
Bogdán Anna Barbara 15
Fábián Dorina 14 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Bán Zsófia 18 Tata, Eötvös
Molnár Sára 14 Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
Regőci Bíborka 16 Székesfehérvár, Bugát Pál Szakközépiskola
MAROZSÁK HÉDI 15 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Radványi Róbert Sz 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Radványi Dorottya 15 Xántus János Gimnázium
Pál Kata 14 Bálint Márton Általános és Közép Iskola
Vass Viola 16 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Köves Boldizsár 17 Városmajor
Köves Domonkos 16 Városmajor
Wollner Matyi 25 Már ezredjére jelentkezek, fogadja már el!!!!!
Gerencsèr Marcell 16 Türr István Gimnázium ès Kollègium Pápa
Kocsis Adél 15 Budapest, Óbudai Árrpád Gimnázium
Fábián Annamária 17 Budapest, Kölcsey Ferenc Gimnázium
Bellus Kata 18 Budapest, Eötvös József Gimnázium
schilelilu 18 Budapest, Petőfi Sándor Gimnázium
Szász Orsolya 22
Hergyó Blanka 19 Budapest, Madách Imre Gimnázium
Fehér András 15
Merth Borbála 16 Óbudai Árpád Gimi
Lovas Kincső 19 Budapet, Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium
Göde Anna 18 Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Tőrös Szilvia 22 Budapest Metropolitan Egyetem
Micsik Péter Mihály 17 Fészek Waldorf Iskola, Alapfokú Művészetoktatási intézmény és Gimnázium, Solymár
Kecskés Fanni 19 Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Galai Mabel 17
Zoltai barna 16 Szentendre Móricz Zsigmond Gimnázium
Kovács Bianka 17 Karcagi Nagykun Ref.Gimn.
Balog Boglárka 12 Jókai Mór Általános Iskola
Korompai Adél Ada 14 Budapest Árpád Gimnázium
Pozsgai Adrienn Adri 17 Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium
Kiss Bernadett Kámea Alice 20 Budapest, Számalk-Szalézi Szakgimnázium
Sáringer Anna Anna 15 Ceuta, Spanyolország, Instituto Luis de Camoens
Nem nyilvános Bandi 20
Szilágyi Barnabás Barna 18 Budapest Óbudai Waldorf Gimnázium
Hergyó Botond Boti 16 Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
Szabó Brigitta bringa8 21 Budapesti Kézművesipari Szakgimnázium
Kovács Laura Cinus 14 Móra Ferenc Általános Iskola Mosonmagyaróvár
Csepeli Bálint Lacó Csepi 17 Budapesti Egyetemi katolikus Gimnázium
Mérész Dorina Dodi 14 Szlovák Iskola
Óvári Dominik Domu 17 Dunakeszi, Randóti Miklós Gimnázium
Juhász Dóra Dóri 23 Budapest, Sapientia Főiskola
Molnár Dóra Dóri 17 VII.kerületi Madách Imre Gimnázium
Komeiner Dorottya Dorka 17 Nyergesújfalu, Zafféry Károly Szalézi Középiskola
Holló Dorottya Dorka, Dorcsi 16 Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Feli Feláj 17 DGYG (BP)
Varga Flóra Anna Floo 21 Számalk-Szalézi OKJ
Szili Flávia Míra Fly 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Joó Hajni Hajni 22 Bp., Magyar Rajzfilm Kft.
Petró Anna Hercegnő 16 Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium
Lovas Judit Juci 16 Budapest, Városmajori Gimnázium
Vass Júlia Julcsi 14 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Németh Karina Kata Karka 16 Budapest, Addetur Gimnázium
Köves Ágoston Kopernikusz (jó, nem) 19 ELTE Léhűtési kar, Hóhányó szak
Vörös Krisztián Balázs Krisz 20
Kardos Lili Lili 22 Milton Friedman Egyetem
Melocco Lili Lili 17 Óbudai Árpád Gimnázium
Lampel Luca Luca 15 Óbudai Waldorf
Bognár Lulu Luller 16 Lauder Javne Iskola
Kovács Lujza Franciska Lulu 14 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Nem nyilvános Máté 15 Óbudai Gimnázium
Maya Maya 14 Malaga. IES Huelin
Takács Emese Mimi 15 Budapest Óbudai Árpád Gimnázium
Szigeti Dominika Mimi (hihi) 16 Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium
Badics Natasa Nati 17 Budapest, Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
Bodó Natália Nati 2 Győr Arany János kéttannyelvű
Oláh Nóra Nóri 18
Csináth Nóra Nóri 13 Óbudai Árpád Gimnázium
Pap Anna Nusi 19 Budapest, Újbudai József Attila Gimnázium
Orosházi Anna Panka 18 Pécsi Tudományegyetem
Csiszár Anna Panni 18 Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Szepesi Anna Panni 19 BME ÉPK
Veszelovszki Bernát Pepe 17 Tata Talentum Művészeti Szakgimnázium
Madarász Péter Simon Peti 17 Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Dubai Péter Peti 25
Gárdos Péter Petke 17 XV. ker. Budapest, Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimnázium
Kovács Ádám Ruzsat 17 Óbudai Gimnázium
Sipőcz Júlia Sipi 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Tóth Alexandra Szandi 19 Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Szuromi Benedek Szuromi Benedek 17 Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium
Nem nyilvános Timi 17 Árpád Elitképző Gimnázium és Szabadidőközpont
Ábrahám János Tamás Tomi 16 Budapest, BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium
Farmosi Patrícia Trash 0 Árpád
Vendéghegyi Janka Tündér Janka 17 Budakeszi Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Horváth Virág Virág 14 Szombathely, Perintparti Szó-fogadó Waldorf Általános Iskola és Gimnázium

Várólistán lévők (0/20)

Név  Becenév  Kor Iskola