Támogatónk:

mora logo s

 logo2

 

ÁSZ TÁBOR 2019 - ÁSZ RELOADED tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (109, elfogadva 102)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Beni Beni bazmeg 17 ÁRPÁD ELIT
Póth Flóra Fló 17 Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium
Hegedűs Eszter Eszter 16 Budapest Jelky András Szakgimnazium
Bakró-Nagy Olga Lilla 16 Budapest, AKG
Kéri Luca 14 Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskoa
Kamuthy Maja 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Regőci Bíborka 16 Székesfehérvár Bugát Pál szakgimnázium

Elfogadott jelentkezések (102/130)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Szabó Brigitta 21
MAROZSÁK HÉDI 15 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Maya Maya 14 Malaga. IES Huelin
Wollner Matyi 25 Már ezredjére jelentkezek, fogadja már el!!!!!
Kocsis Adél 15 Budapest, Óbudai Árrpád Gimnázium
Holló Dorottya Dorka, Dorcsi 16 Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Farmosi Patrícia Trash 0 Árpád
Szász Orsolya 22
Kiss Bernadett Kámea Alice 20 Budapest, Számalk-Szalézi Szakgimnázium
Merth Borbála 16 Óbudai Árpád Gimi
Sáringer Anna Anna 15 Ceuta, Spanyolország, Instituto Luis de Camoens
Szuromi Benedek Szuromi Benedek 17 Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium
Csiszár Anna Panni 18 Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Nem nyilvános Máté 15 Óbudai Gimnázium
Tóth Alexandra Szandi 19 Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Galai Mabel 17
Ábrahám János Tamás Tomi 16 Budapest, BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium
Komeiner Dorottya Dorka 17 Nyergesújfalu, Zafféry Károly Szalézi Középiskola
Petró Anna Hercegnő 16 Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium
Lovas Judit Juci 16 Budapest, Városmajori Gimnázium
Szepesi Anna Panni 19 BME ÉPK
Zoltai barna 16 Szentendre Móricz Zsigmond Gimnázium
Kovács Bianka 17 Karcagi Nagykun Ref.Gimn.
Dubai Péter Peti 25
Balog Boglárka 12 Jókai Mór Általános Iskola
Horváth Virág Virág 14 Szombathely, Perintparti Szó-fogadó Waldorf Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Laura Cinus 14 Móra Ferenc Általános Iskola Mosonmagyaróvár
Pozsgai Adrienn Adri 17 Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium
Nem nyilvános Bandi 20
Kardos Lili Lili 22 Milton Friedman Egyetem
Gábor Dorka 15 Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium, Budapest
Oláh Nóra Nóri 18
Bán Zsófia 18 Tata, Eötvös
Pál Kata 14 Bálint Márton Általános és Közép Iskola
Vass Viola 16 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Vass Júlia Julcsi 14 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Feli Feláj 17 DGYG (BP)
Hajdu Veronka 19 csakadózsa
Fenyvesi Zita 14 Óbudai Árpád Gimnázium
Fábián Annamária 17 Budapest, Kölcsey Ferenc Gimnázium
Gárdos Péter Petke 17 XV. ker. Budapest, Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimnázium
Szilágyi Barnabás Barna 18 Budapest Óbudai Waldorf Gimnázium
Fábián Dorina 14 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Szabó Brigitta bringa8 21 Budapesti Kézművesipari Szakgimnázium
Korompai Adél Ada 14 Budapest Árpád Gimnázium
Kovács Ádám Ruzsat 17 Óbudai Gimnázium
Csepeli Bálint Lacó Csepi 17 Budapesti Egyetemi katolikus Gimnázium
Veszelovszki Minka 15 Eötvös József Gimnázium, Tata
Németh Karina Kata Karka 16 Budapest, Addetur Gimnázium
Joó Hajni Hajni 22 Bp., Magyar Rajzfilm Kft.
Óvári Dominik Domu 17 Dunakeszi, Randóti Miklós Gimnázium
Csernai János Janó 16 Budapest, Lauder Javne
Gerő Ádám 22
Veszelovszki Bernát Pepe 17 Tata Talentum Művészeti Szakgimnázium
Rajta Borbála 17 Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Takács Emese Mimi 15 Budapest Óbudai Árpád Gimnázium
Micsik Péter Mihály 17 Fészek Waldorf Iskola, Alapfokú Művészetoktatási intézmény és Gimnázium, Solymár
Kapás Noémi 13 Óbudai Árpád Gimnázium
Feller Zóra 18 Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium
Orosházi Anna Panka 18 Pécsi Tudományegyetem
Molnár Sára 14 Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium, Velence
Csináth Nóra Nóri 13 Óbudai Árpád Gimnázium
Gerencsèr Marcell 16 Türr István Gimnázium ès Kollègium Pápa
Nem nyilvános Mit nézel?!? 20 Szinyei Merse Pál Felnőtt oktatási fábulus tanszék
Regőci Bíborka 16 Székesfehérvár, Bugát Pál Szakközépiskola
Pap Anna Nusi 19 Budapest, Újbudai József Attila Gimnázium
Kovács Lujza Franciska Lulu 14 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Radnai Réka 14 Óbudai Árpád Gimnázium
Badics Natasa Nati 17 Budapest, Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
Kotroczó Gyula Gyula 19 Budapest Óbudai Waldorf Gimnázium
Sallai Dóra 14 Budapest, Bakáts Téri Ált. Isk.
Varga Flóra Anna Floo 21 Számalk-Szalézi OKJ
Lampel Luca Luca 15 Óbudai Waldorf
Bogdán Anna Barbara 15
Madarász Péter Simon Peti 17 Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Juhász Dóra Dóri 23 Budapest, Sapientia Főiskola
Vörös Krisztián Balázs Krisz 20
Vendéghegyi Janka Tündér Janka 17 Budakeszi Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Szili Flávia Míra Fly 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Köves Ágoston Kopernikusz (jó, nem) 19 ELTE Léhűtési kar, Hóhányó szak
Fehér András 15
Tőrös Szilvia 22 Budapest Metropolitan Egyetem
Bodó Natália Nati 2 Győr Arany János kéttannyelvű
Nem nyilvános Timi 17 Árpád Elitképző Gimnázium és Szabadidőközpont
Sipőcz Júlia Sipi 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Köves Boldizsár 17 Városmajor
Köves Domonkos 16 Városmajor
Lil U Lilcsi 20 én magam vagyok az iskola
Radványi Róbert Sz 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Mérész Dorina Dodi 14 Szlovák Iskola
Radványi Dorottya 15 Xántus János Gimnázium
Szigeti Dominika Mimi (hihi) 16 Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium
Melocco Lili Lili 17 Óbudai Árpád Gimnázium
Stern Hanna nuska 14 Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Lovas Kincső 19 Budapet, Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium
Göde Anna 18 Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Sántha Fanni Fanni 22 náááting
Hergyó Blanka 19 Budapest, Madách Imre Gimnázium
Hergyó Botond Boti 16 Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
Nem nyilvános Csőri 23
Csorba Lili 16 Clonlara
Kecskés Fanni 19 Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium

Várólistán lévők (0/20)

Név  Becenév  Kor Iskola