TÁBOROK 2024 copy

ÁSZ SZÍNHÁZI BEMUTATÓS TÁBOR - 2024 tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (45, elfogadva 42)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Dabis Anna Simba 14 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Majoros István János Isi 14 Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium Budakeszi (7.A)
Győri Julianna Juli 17

Elfogadott jelentkezések (42/36)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Nem nyilvános Csaba :) 19
Szabó Brigitta 19
Vági-Hallgat Emília Emília 13
Falucskai Léna 16
Szabó Sarolt Ildikó Saci 19 Bánfalvy Stúdió, Budapest
Rádi-Popov Alex Alekosz 15 Bocskai István református általános iskola
Melczner Emma Emma12 14 Bocskai István Református okt. Központ 2314. Halásztelek II.Rákóczi Ferenc út.
Rádi-Popova Ada Ada 13 Bocskai István Református Oktatási központ
V. Eszter Eszti 20 Bp
Varga Márta Emma Marti 12 Budapest Kodály Zoltán Ált.iskola és Gimnázium
Dobos Natasa 11 Budapest KONELI
Fejes Evelin Ralph 16 Budapest Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium
Oreskó Flóra Flóra 13 Budapest XI, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Szőnyi Bettina Betti 15 Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium
Kerezsi Anna Anna 14 Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium Általános Iskola és Kollégium
Kerekes Luca 13 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Végh Nóra Nóri 14 Budapest, British International School Budapest
Bencze Luca Eliza Luca Eliza 16 Budapest, Márvány utca 32, BGSZC Budai technikum
Király Boglárka 14 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Kiss Hanna 14 Budapest, Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Ált. Isk. és Gimnázium
Kovács Réka Réka/nyár 15 Budapest, Sashegyi Arany János Gimnázium
Tárkányi Júlia Julcsi 17 Budapest, Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Bódi Viktória Viki 14 Budapest, Városmajori Gimnázium
Campanelli Rebecca Rebi 16 Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium
Táborszki Natasa Natii 13 Budapest, XV kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Székely Máté Én 13 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kuczi Laura Rózsa Laura 12 Ecser, Laky Ilonka Általános Iskola
Radócz Karolina Lina 13 ELTE Gyertyánffy Gyakorló Általános Iskola
Engloner Dóra Dorka 15 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
Horváth-Dobróka Vilmos Vili 15 Forrai Metodista Gimnázium és Művészeti Technikum
Fehér Gyöngyi Gyöngyő 12 Győr, Nádorvárosi Ének-zeneiÁltalános Iskola
Hegedűs Johanna Hanii 14 Hegedüs Géza Ált. Isk.
Hack-Handa Róza Rozi 15 Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
Lupócz Rézi 16 Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Bakró Amarilla Tímea Mimi 16 Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Graf Noémi 14 Lágymányosi Bárdos Lajos Kéttannyelvű Általános Iskola
Bolesza Blanka Blanka 15 Madách Imre Gimnázium, Budapest
Kiss Lara Lara 16 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Mészáros Petra Petra 15 Nagyvárad, Ady Endre Líceum
Fazekas Nóra Hanna Norahanna 14 Premotrei Szent Norbert Gimnázium Gödöllő
Solt Petra Petrus 14 Sas bp
Majsai Bíbor Emma Emma 17 Váci Piarista Gimnázium

Várólistán lévők (0/15)

Név  Becenév  Kor Iskola