TÁBOROK 2024 copy

ÁSZ SZÍNHÁZI BEMUTATÓS TÁBOR - 2024 tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (45, elfogadva 42)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Győri Julianna Juli 17
Majoros István János Isi 14 Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium Budakeszi (7.A)
Dabis Anna Simba 14 Szilágyi Erzsébet Gimnázium

Elfogadott jelentkezések (42/36)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Radócz Karolina Lina 13 ELTE Gyertyánffy Gyakorló Általános Iskola
Nem nyilvános Csaba :) 19
Fejes Evelin Ralph 16 Budapest Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium
Végh Nóra Nóri 14 Budapest, British International School Budapest
Tárkányi Júlia Julcsi 17 Budapest, Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Lupócz Rézi 16 Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
V. Eszter Eszti 20 Bp
Rádi-Popov Alex Alekosz 15 Bocskai István református általános iskola
Rádi-Popova Ada Ada 13 Bocskai István Református Oktatási központ
Bódi Viktória Viki 14 Budapest, Városmajori Gimnázium
Szabó Brigitta 19
Horváth-Dobróka Vilmos Vili 15 Forrai Metodista Gimnázium és Művészeti Technikum
Kuczi Laura Rózsa Laura 12 Ecser, Laky Ilonka Általános Iskola
Bakró Amarilla Tímea Mimi 16 Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
Engloner Dóra Dorka 15 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
Bolesza Blanka Blanka 15 Madách Imre Gimnázium, Budapest
Kiss Lara Lara 16 Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Campanelli Rebecca Rebi 16 Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium
Bencze Luca Eliza Luca Eliza 16 Budapest, Márvány utca 32, BGSZC Budai technikum
Kovács Réka Réka/nyár 15 Budapest, Sashegyi Arany János Gimnázium
Vági-Hallgat Emília Emília 13
Király Boglárka 14 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Oreskó Flóra Flóra 13 Budapest XI, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Graf Noémi 14 Lágymányosi Bárdos Lajos Kéttannyelvű Általános Iskola
Táborszki Natasa Natii 13 Budapest, XV kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Varga Márta Emma Marti 12 Budapest Kodály Zoltán Ált.iskola és Gimnázium
Szőnyi Bettina Betti 15 Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium
Solt Petra Petrus 14 Sas bp
Dobos Natasa 11 Budapest KONELI
Majsai Bíbor Emma Emma 17 Váci Piarista Gimnázium
Fehér Gyöngyi Gyöngyő 12 Győr, Nádorvárosi Ének-zeneiÁltalános Iskola
Szabó Sarolt Ildikó Saci 19 Bánfalvy Stúdió, Budapest
Kerezsi Anna Anna 14 Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium Általános Iskola és Kollégium
Kerekes Luca 13 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Mészáros Petra Petra 15 Nagyvárad, Ady Endre Líceum
Melczner Emma Emma12 14 Bocskai István Református okt. Központ 2314. Halásztelek II.Rákóczi Ferenc út.
Hegedűs Johanna Hanii 14 Hegedüs Géza Ált. Isk.
Székely Máté Én 13 Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Hack-Handa Róza Rozi 15 Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
Fazekas Nóra Hanna Norahanna 14 Premotrei Szent Norbert Gimnázium Gödöllő
Falucskai Léna 16
Kiss Hanna 14 Budapest, Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Ált. Isk. és Gimnázium

Várólistán lévők (0/15)

Név  Becenév  Kor Iskola