Ket tabor egyutt jo3

ÁSZ CHALLENGE 2022 - 2X - BEJÁRÓS tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (41, elfogadva 40)

Név  Becenév  Kor Iskola 

Elfogadott jelentkezések (40/36)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Donáth Lili (Somnia) Somnia 19 Buddhista Főiskola
Farkas Kamilla Bíborka Kami 14 Budapest Városmajori Gimnázium
Tóth Anna Anna 17 Budapest, Szerb Antal Gimnázium
Tóth Emma Emma 15 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
Vajay-Horváth Anna Panka 18 Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázim és AMI
Osztényi Ágota 19 Nincs
Stock Ildikó Petra Petra 15 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
Molnár Sári Saci 16 Velence, Zöldliget
Kerékgyártó Zsófia Zsófi 15 Szentendre, Ferences gimnázium
Vendéghegyi Barnabás Barni 17 Budapest, Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
Nem nyilvános Pumukli 15 Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium
Veszelovszki Bori Borcsa 16 Budapest, Szent István Gimnázium
Ábrahám János Tamás Tomi/ Tom/ Darth Tomos 19 Budapest, BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Technikum
Csapó Rebeka Rebiiiiii 16 Velence Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
Lampel Luca boss bitch 18 Óbudai Waldorf
Lampel Máté Benedek 15 Óbudai Waldorf Gimnázium
KOVÁCS FANNI SÁRA 14 Terézvárosi kéttannyelvű általános iskola
Szalai Lilla 17 Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium
Szabó Vanda Fruzsina 18 Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium
Szalóky Sebestyén Sebő 15 II.Kerület Kleberbert Kuno alt isk es gm
Pál Kata 17
Lulu Lulu 17 Budapest, Árpád Gimnázium
Kovács Tünde Tündi 17 Szerb Antal Gimnázium
Máté Lili 14 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Mérész Dorina Dorina 17 Szlovák Suli
Kárpáti Ágoston Ágó 17 Egyetemi Katolikus Gimnázium
Kirchhof Lilla 17 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Lovas Petra Petra 16 Tatabánya, Tatabányai Árpád Gimnázium
Pintér Liliána Lili 16 Tatabánya, Tatabányai Árpád Gimnázium
Nem nyilvános Blanka2008 13 Zuglói Hajós Alfréd általános iskola
Baráth Brúnó 16 British International School Budapest
Birinyi Flóra Lilla Fló 16 Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium
Gergely Alíz 13 Radnóti Miklós Gimnázium
Solt Petra Pepe 12 Budapest, Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium
Kollár Milán 14 Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Barabás Lujza Lujzi 13 ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium
Botta Borbála Bori 17 Budapest, Szent Gellért Katolikus Gimnázium
Zele-Molnár Zoé Zoé 15 Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
László Zsófia Anna 15
Bor Klára 18

Várólistán lévők (1/20)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Nem nyilvános Angelika 16 Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium