2021

 

CSAK CHALLENGE - 2021 tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (109, elfogadva 100)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Sipos Boglárka 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Molnár Balázs Balu 14 Radnóti Miklós Gimnázium - Budakeszi
Fehér András 17 Bp, Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Pap Anna Nusi 21 Budapesti Gazdasági Egyetem
Bognár Lili Nedda 17 Fóti Szabad Waldorf Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
Kovács Enikő Nóra 18
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Panka Murányi punkalunka 19 Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium, Bp.
Márton Éva Izabella 20 SZTE BTK Kommunikáció-és Médiatudomány- Rádiósműsorvezető

Elfogadott jelentkezések (100/120)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Nem nyilvános 幽霊 16
Nem nyilvános Андрей 20 GMRWG
Vakán Zsuzsanna Zsuzska 17 Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Gyakorló Szakgimnázium
Bán Zsófia Zsófi 20 PTE
Kerékgyártó Zsófia Zsófi 14 Szentendre, Ferences Gimnázium
Nem nyilvános Virág 18
Vass Viola Violka 18 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Sándor Valéria Vali 17 Budapest Szlovák suli
Ábrahám János Tamás Tomi/ Tom/ Darth Tomos 18 Budapest, BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium
Köntös Kristóf Tofi 19
Petrók Szonja Szonja 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Petró Anna szőke ciklon 18 Bethlen Szabadidőközpont :(
Nem nyilvános SAJTOSHUSZÁR 21 Szinyei Merse
Büki Regina Regi 16 Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Pozsgai Adrienn Pozsi 19 Budapesti Egyetemi Kisegítő
Simon Péter Peti 23 PestiMagyarSzíniakadémia
Pap Anna Nusi 21 Budapesti Gazdasági Egyetem
Kovács Enikő Nóra Ninő 18
Badics Natasa Natasa, Nati, Natkó, Nasa, Naskó 19 Dolgozó felnőtt nő XD
Tőkei Dorka Napsugár Napsi 15 Budapest, Kőbanyai Szent László Gimnázium
Ember Monika Moncsi 17 Selye János Gimnázium, Komárom
Molnár-Haisz Emese Mesi 20 Budapesti Metropolitan Egyetem
Bakai Richárd McRichi 17 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Kovács Lujza Lulu 16 Budapest, Árpád Gimnázium
Nagy Lídia Lidi 17 Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
Nem nyilvános Levi 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Kovács Laura Laura 14 Vörösmarty Gimnázium,
Csabay Júlia Julcsi/Juli, Juliette csakis Andrásnak ;p 17 ecolea Internationale Schule Schwerin
Badics Judit Jusztina Judy 15 Kápolnásnyéki, Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Lovas Judit Juci 18 Városhmajorrr
Marozsák Hédi Hédi 17 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Dohnàl Hanga Hanka 12 London
Gréta Jozefa Gréti 19 Budapest, Bánfalvy Ági Nemzetközi Színészképző Iskola
Bán Gábor Gabro 17 Széchenyi István Közgadasági-Informatikai Szakközépiskola
Szili Flávia Míra Fly 17 Óbudai Árpád Gimnázium
Póth Flóra Flóra 18 Budapest, Állatorvostudományi Egyetem
Póth Fanni Fanni 15 Budaórs Illyés Gyula Gimnázium
Márton Éva Izabella Éva 20 Szeged, SZTE BTK Kommunikáció-és Médiatudomány-Rádiósműsorvezető
Kiss Dorina Dorcsi 19 Bánfalvy Ágnes Nemzetközi Színészképző
Óvári Dominik Domi 19 Veresegyház, Veresegyházi Katolikus Gimnázium
Mérész Dorina Dodo 16 Budapest Szlovák suli
Pozsgai Cicelle Cice 17 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Szabó Brigitta Bringa 19
Merth Borbála Borka 18 ELTE IK
Veprik Bori Bori 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Veszelovszki Bori Borcsa 15 Szent István Gimnázium, Budapest
Bogdán Anna Barbara BogD 18
Sas Bíborka bibi blocksberg 13 Budapest Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kerékgyártó Bianka Bia 17 Budapest, Körösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Szuromi Benedek Bene/Beni 19 Budapest, Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Szilágyi Barnabás Antal Barni 20
Rácz Balázs Balu 20
Gerő Ádám Ádibádi 24 Nekem az Ász Drámasuli az iskolám...
Pál Kata 16 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (Törökbálint)
Veszelovszki Minka 17 Eötvös József Gimnázium, Tata
Lampel Sára Luca 17 Óbudai Waldorf Gimnázium
Kovács Tünde 16
Horváth Virág Ágnes 16 Szombathely Perintparti Szófogadó waldorf Gimnázium
Pál Salamon 14 Budapest,Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium
Barna Márton Gyula 18 Szentes, Horváth Mihály Gimnázium
Radnai Réka 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Fenyvesi Zita 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Tanács Luca 14 Szte Gyakorló Gimnázium, Szeged
Feli 19 Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimmnázium
Bán Tünde 18 SZIE TÁJK
Prim Liza 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Sallai Dóra 16 Budapest, Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Ref. Gimnázium
Baranyi Balázs 18 Németh László Gimnázium, Általános Iskola. Hódmezővásárhely 6800
Rassai Erik 18 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Baráth Brúnó 15 Budapest, British International School Budapest
Fábián Dorina 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Feller Zóra 20 ELTE PPK
Németh Panka 14 Vadrózsa Waldorf Iskola Győrsövényház
Kirchhof Lilla 16 Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
Sipi 18
Radványi Robi 18 Belvárosi Tanoda Gimnázium, Bp
Radványi Dorka 17 Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium Bp
Kapás Noémi 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Molnár Sára 15 Velence, Zöldliget Gimnázium
Pacséry Petra 14 Budapest Zrínyi Miklós Gimnázium
Hack Johanna Emma 13
Lampel Máté Benedek 14 Közép-budai Waldorf Általános Iskola
Ambrus Kincső 16
Zsila Zsuzsi 16 Budakeszi Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Veszelovszki Hanna 13 Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Kiss Liliána Melody 19 VII. kerületi Madách Imre Gimnázium
Bognár Lili Nedda 17 Fóti Szabad Waldorf Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
Bellus Kata 20 Elte pszicho
Ligeti Zsófia 16 Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium
Gergely Alíz 12 ELTE Radnóti Gyakorló , Budapest
Kovács Luca 16 Budapest, Forrai Metodista Gimnázium és Művészeti Technikum
Dávid Kincső 17 Fót, Fóti Waldorf Gimnázium
Pálhegyi Juli 18 Budapest, Madách Imre Gimnázium
Göde Anna 20 PTE
Dobos Petra 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Micsik Péter Mihály 19
Sipos Boglárka 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Kőhalmi Noémi 18 Budapest Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium

Várólistán lévők (0/20)

Név  Becenév  Kor Iskola