2021

 

CSAK CHALLENGE - 2021 tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (109, elfogadva 100)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Sipos Boglárka 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Molnár Balázs Balu 14 Radnóti Miklós Gimnázium - Budakeszi
Fehér András 17 Bp, Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Pap Anna Nusi 21 Budapesti Gazdasági Egyetem
Bognár Lili Nedda 17 Fóti Szabad Waldorf Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
Kovács Enikő Nóra 18
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Panka Murányi punkalunka 19 Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium, Bp.
Márton Éva Izabella 20 SZTE BTK Kommunikáció-és Médiatudomány- Rádiósműsorvezető

Elfogadott jelentkezések (100/120)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Radványi Dorka 17 Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium Bp
Kovács Laura Laura 14 Vörösmarty Gimnázium,
Kiss Liliána Melody 19 VII. kerületi Madách Imre Gimnázium
Óvári Dominik Domi 19 Veresegyház, Veresegyházi Katolikus Gimnázium
Molnár Sára 15 Velence, Zöldliget Gimnázium
Lovas Judit Juci 18 Városhmajorrr
Németh Panka 14 Vadrózsa Waldorf Iskola Győrsövényház
Tanács Luca 14 Szte Gyakorló Gimnázium, Szeged
Horváth Virág Ágnes 16 Szombathely Perintparti Szófogadó waldorf Gimnázium
Prim Liza 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Sipos Boglárka 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Nem nyilvános SAJTOSHUSZÁR 21 Szinyei Merse
Bán Tünde 18 SZIE TÁJK
Barna Márton Gyula 18 Szentes, Horváth Mihály Gimnázium
Kerékgyártó Zsófia Zsófi 14 Szentendre, Ferences Gimnázium
Veszelovszki Bori Borcsa 15 Szent István Gimnázium, Budapest
Márton Éva Izabella Éva 20 Szeged, SZTE BTK Kommunikáció-és Médiatudomány-Rádiósműsorvezető
Bán Gábor Gabro 17 Széchenyi István Közgadasági-Informatikai Szakközépiskola
Ember Monika Moncsi 17 Selye János Gimnázium, Komárom
Bán Zsófia Zsófi 20 PTE
Göde Anna 20 PTE
Simon Péter Peti 23 PestiMagyarSzíniakadémia
Lampel Sára Luca 17 Óbudai Waldorf Gimnázium
Kirchhof Lilla 16 Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
Radnai Réka 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Fenyvesi Zita 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Szili Flávia Míra Fly 17 Óbudai Árpád Gimnázium
Fábián Dorina 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Veprik Bori Bori 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Nem nyilvános Levi 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Baranyi Balázs 18 Németh László Gimnázium, Általános Iskola. Hódmezővásárhely 6800
Gerő Ádám Ádibádi 24 Nekem az Ász Drámasuli az iskolám...
Dohnàl Hanga Hanka 12 London
Vakán Zsuzsanna Zsuzska 17 Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Gyakorló Szakgimnázium
Lampel Máté Benedek 14 Közép-budai Waldorf Általános Iskola
Badics Judit Jusztina Judy 15 Kápolnásnyéki, Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Lídia Lidi 17 Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Ref. Gimnázium
Nem nyilvános Андрей 20 GMRWG
Bognár Lili Nedda 17 Fóti Szabad Waldorf Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
Dávid Kincső 17 Fót, Fóti Waldorf Gimnázium
Veszelovszki Minka 17 Eötvös József Gimnázium, Tata
Gergely Alíz 12 ELTE Radnóti Gyakorló , Budapest
Bellus Kata 20 Elte pszicho
Feller Zóra 20 ELTE PPK
Merth Borbála Borka 18 ELTE IK
Csabay Júlia Julcsi/Juli, Juliette csakis Andrásnak ;p 17 ecolea Internationale Schule Schwerin
Feli 19 Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimmnázium
Badics Natasa Natasa, Nati, Natkó, Nasa, Naskó 19 Dolgozó felnőtt nő XD
Petrók Szonja Szonja 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Dobos Petra 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Molnár-Haisz Emese Mesi 20 Budapesti Metropolitan Egyetem
Pap Anna Nusi 21 Budapesti Gazdasági Egyetem
Pozsgai Adrienn Pozsi 19 Budapesti Egyetemi Kisegítő
Pál Salamon 14 Budapest,Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium
Sallai Dóra 16 Budapest, Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Marozsák Hédi Hédi 17 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Rassai Erik 18 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Kapás Noémi 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Bakai Richárd McRichi 17 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Szuromi Benedek Bene/Beni 19 Budapest, Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Pálhegyi Juli 18 Budapest, Madách Imre Gimnázium
Kerékgyártó Bianka Bia 17 Budapest, Körösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Tőkei Dorka Napsugár Napsi 15 Budapest, Kőbanyai Szent László Gimnázium
Kovács Luca 16 Budapest, Forrai Metodista Gimnázium és Művészeti Technikum
Baráth Brúnó 15 Budapest, British International School Budapest
Ábrahám János Tamás Tomi/ Tom/ Darth Tomos 18 Budapest, BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium
Vass Viola Violka 18 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Ligeti Zsófia 16 Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium
Gréta Jozefa Gréti 19 Budapest, Bánfalvy Ági Nemzetközi Színészképző Iskola
Kovács Lujza Lulu 16 Budapest, Árpád Gimnázium
Büki Regina Regi 16 Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Póth Flóra Flóra 18 Budapest, Állatorvostudományi Egyetem
Pacséry Petra 14 Budapest Zrínyi Miklós Gimnázium
Mérész Dorina Dodo 16 Budapest Szlovák suli
Sándor Valéria Vali 17 Budapest Szlovák suli
Sas Bíborka bibi blocksberg 13 Budapest Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Veszelovszki Hanna 13 Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Kőhalmi Noémi 18 Budapest Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium
Póth Fanni Fanni 15 Budaórs Illyés Gyula Gimnázium
Zsila Zsuzsi 16 Budakeszi Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Pozsgai Cicelle Cice 17 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Petró Anna szőke ciklon 18 Bethlen Szabadidőközpont :(
Radványi Robi 18 Belvárosi Tanoda Gimnázium, Bp
Kiss Dorina Dorcsi 19 Bánfalvy Ágnes Nemzetközi Színészképző
Pál Kata 16 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (Törökbálint)
Kovács Tünde 16
Köntös Kristóf Tofi 19
Kovács Enikő Nóra Ninő 18
Szilágyi Barnabás Antal Barni 20
Nem nyilvános Virág 18
Sipi 18
Bogdán Anna Barbara BogD 18
Hack Johanna Emma 13
Ambrus Kincső 16
Szabó Brigitta Bringa 19
Rácz Balázs Balu 20
Micsik Péter Mihály 19
Nem nyilvános 幽霊 16

Várólistán lévők (0/20)

Név  Becenév  Kor Iskola