2021

 

CSAK CHALLENGE - 2021 tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (103, elfogadva 83)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Dohnàl Hanga Hanka 12 London
Sipos Boglárka 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Kovács Anna Boglárka Bogis 20 Kölcsey Ferenc Gimnázium
Molnár Balázs Balu 14 Radnóti Miklós Gimnázium - Budakeszi
Kiss Liliána Melody 19 VII. kerületi Madách Imre Gimnázium
Stern Hanna 16 udapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium
Fehér András 17 Bp, Göllner Mária Regionális Waldorf Gimnázium
Pap Anna Nusi 21 Budapesti Gazdasági Egyetem
Bognár Lili Nedda 17 Fóti Szabad Waldorf Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
Bognár Lili Nedda 17 Fóti Szabad Waldorf Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
Sándor Valéria Vali 17 Budapest Szlovák suli
Póth Fanni Fanni 15 Budaórs Illyés Gyula Gimnázium
Kovács Enikő Nóra 18
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Pálhegyi Juli 18 Budapest, Madách Imre Gimnázium
Bellus Kata 20 Elte pszicho
Nagy Lídia Lidi 17 Horváth Mihály Gimnázium, Szentes
Petrók Szonja Szonja 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Dobos Petra 17 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Simon Péter Peti 23 PestiMagyarSzíniakadémia

Elfogadott jelentkezések (83/120)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Zsila Zsuzsi 16 Budakeszi Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Veszelovszki Minka 17 Eötvös József Gimnázium, Tata
Veszelovszki Hanna 13 Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Veszelovszki Bori Borcsa 15 Szent István Gimnázium, Budapest
Veprik Bori Bori 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Vass Viola Violka 18 Budapest, Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
Vakán Zsuzsanna Zsuzska 17 Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Gyakorló Szakgimnázium
Nem nyilvános SAJTOSHUSZÁR 21 Szinyei Merse
Tőkei Dorka Napsugár Napsi 15 Budapest, Kőbanyai Szent László Gimnázium
Tanács Luca 14 Szte Gyakorló Gimnázium, Szeged
Szuromi Benedek Bene/Beni 19 Budapest, Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Szili Flávia Míra Fly 17 Óbudai Árpád Gimnázium
Szilágyi Barnabás Antal Barni 20
Szabó Brigitta Bringa 19
Sipos Boglárka 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Sipi 18
Sas Bíborka bibi blocksberg 13 Budapest Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Sallai Dóra 16 Budapest, Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Rassai Erik 18 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Radványi Robi 18 Belvárosi Tanoda Gimnázium, Bp
Radványi Dorka 17 Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium Bp
Radnai Réka 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Rácz Balázs Balu 20
Prim Liza 16 Szinyei Merse Pál Gimnázium
Pozsgai Cicelle Cice 17 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Pozsgai Adrienn Pozsi 19 Budapesti Egyetemi Kisegítő
Póth Flóra Flóra 18 Budapest, Állatorvostudományi Egyetem
Petró Anna szőke ciklon 18 Bethlen Szabadidőközpont :(
Pap Anna Nusi 21 Budapesti Gazdasági Egyetem
Pál Salamon 14 Budapest,Diákszempont Általános Iskola és Gimnázium
Pál Kata 16 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (Törökbálint)
Nem nyilvános Levi 15 Óbudai Árpád Gimnázium
Pacséry Petra 14 Budapest Zrínyi Miklós Gimnázium
Óvári Dominik Domi 19 Veresegyház, Veresegyházi Katolikus Gimnázium
Németh Panka 14 Vadrózsa Waldorf Iskola Győrsövényház
Molnár Sára 15 Velence, Zöldliget Gimnázium
Merth Borbála Borka 18 ELTE IK
Mérész Dorina Dodo 16 Budapest Szlovák suli
Marozsák Hédi Hédi 17 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Lovas Judit Juci 18 Városhmajorrr
Ligeti Zsófia 16 Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium
Lampel Sára Luca 17 Óbudai Waldorf Gimnázium
Lampel Máté Benedek 14 Közép-budai Waldorf Általános Iskola
Kovács Tünde 16
Kovács Lujza Lulu 16 Budapest, Árpád Gimnázium
Kovács Luca 16 Budapest, Forrai Metodista Gimnázium és Művészeti Technikum
Kovács Laura Laura 14 Vörösmarty Gimnázium,
Kovács Enikő Nóra Ninő 18
Köntös Kristóf Tofi 19
Kirchhof Lilla 16 Óbudai Árpád Gimnázium, Budapest
Kapás Noémi 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Horváth Virág Ágnes 16 Szombathely Perintparti Szófogadó waldorf Gimnázium
Hack Johanna Emma 13
Grócz Klára Lenke 18 Solymár, Fészek Waldor Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Gréta Jozefa Gréti 19 Budapest, Bánfalvy Ági Nemzetközi Színészképző Iskola
Göde Anna 20 PTE
Gerő Ádám Ádibádi 24 Nekem az Ász Drámasuli az iskolám...
Gergely Alíz 12 ELTE Radnóti Gyakorló , Budapest
Fenyvesi Zita 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Feller Zóra 20 ELTE PPK
Feli 19 Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimmnázium
Nem nyilvános Андрей 20 GMRWG
Fábián Dorina 16 Óbudai Árpád Gimnázium
Ember Monika Moncsi 17 Selye János Gimnázium, Komárom
Dávid Kincső 17 Fót, Fóti Waldorf Gimnázium
Csabay Júlia Julcsi/Juli, Juliette csakis Andrásnak ;p 17 ecolea Internationale Schule Schwerin
Büki Regina Regi 16 Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Bor Márton Bor 17 Budapest, Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
Bogdán Anna Barbara BogD 18
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Ref. Gimnázium
Berkesi Timi 17 Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium
Barna Márton Gyula 18 Szentes, Horváth Mihály Gimnázium
Baráth Brúnó 15 Budapest, British International School Budapest
Baranyi Balázs 18 Németh László Gimnázium, Általános Iskola. Hódmezővásárhely 6800
Bán Zsófia Zsófi 20 PTE
Bán Tünde 18 SZIE TÁJK
Bán Gábor Gabro 17 Széchenyi István Közgadasági-Informatikai Szakközépiskola
Nem nyilvános Virág 18
Bakai Richárd McRichi 17 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Badics Natasa Natasa, Nati, Natkó, Nasa, Naskó 19 Dolgozó felnőtt nő XD
Badics Judit Jusztina Judy 15 Kápolnásnyéki, Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Ambrus Kincső 16
Ábrahám János Tamás Tomi/ Tom/ Darth Tomos 18 Budapest, BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium

Várólistán lévők (0/20)

Név  Becenév  Kor Iskola