TÁBOROK 2024 copy

ÁSZ CHALLENGE TÁBOR - 2024 tábor jelentkezései

Beérkezett jelentkezések (37, elfogadva 35)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Tompos Dóra Dóri 12 Európa 2000 Gimnázium
Kertész-Kanalas Léna Léna 17 Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium

Elfogadott jelentkezések (35/36)

Név  Becenév  Kor Iskola 
Gombkötő Réka 17 Szarvas, Vajda Péter Gimnázium
Szöllősi Adrienn 15 Kecskeméti Katona József Gimnázium
Pancza Boglárka 16 Kecskeméti Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Király Boglárka 14 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Pásztor Sára 16 Budapest, Madách Tánc és Színművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Rózsár Petra 18 Budapest, Szent István Gimnázium
Kele Nikol Léda 16 Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium
Graf Noemi 14 Lágymányosi Bárdos Lajos Kéttannyelvű Általános Iskola
Campanelli Rebecca 16 Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium (Drámatagozat)
Rádi-Popov Alex Alekosz 16 Bocskai István református általános iskola
Burján Andrea Csenge Andi 16 VII. kerületi Madách Imre Gimnázium
Hanga Dinnye 15
Nem nyilvános Em 14 Óbudai Árpád Gimnázium
Majsai Bíbor Emma Emma 17 Váci Piarista Gimnázium
Sajtos Erina Sára Erin 18 Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium
Hegedűs Johanna Hanii 14 Hegedüs Géza Ált. Isk.
Gera-Kovács Írisz Írisz 16 Erzsébetvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Művészeti Szakgimnázium
Majoros István János Isi 14 Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium Budakeszi (7.A)
Lampel Janka Janka 14 Óbudai Waldorf
Farkas Kamilla Bíborka Kami 17 Várismajori Gimnázium
Pintér Liliána Liló 18 Tatabányai Árpád Gimnázium
Varga Márta Emma Marti 12 Budapest Kodály Zoltán Ált.iskola és Gimnázium
Kollár Milán Muki jr 16 Szent László Gimnázium
Táborszki Natasa Natii 13 Budapest, XV kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Csintalan Orsolya Orsi 18 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Mészáros Petra Petra 15 Nagyvárad, Ady Endre Líceum
Solt Petra Petrus 14 Sas bp
Dabis Anna Simba 14 Budapest /Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Csikós Tímea Timi 16 Budapest ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Gánics Botond Torda Torda 19 Budapest, Budapesti Gazdasági Egyetem
Horváth-Dobróka Vilmos Vili 15 Forrai Metodista Gimnázium és Művészeti Technikum
Bostyai Virág VirG 16 Székesfehérvár, Lánczos Kornél Gimnázium
Lonkai Zoé Zoé 17 Székesfehérvár, Kodolányi János Gimnázium
Csintalan Zsófia Zsófi 16 Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium
Bosznai Zsófi Zsófi 13 Budapest / Szilágyi Erzsébet Gimnázium

Várólistán lévők (0/15)

Név  Becenév  Kor Iskola